štvrtok 18.07.2019 | meniny má Kamila  
Kategória: Ako sme sa stretli

Drzáň Dávid

akosmesastretli 28.02.2012

Karina Teťáková: "...hoci to nebola láska na prvý pohľad (aspoň u mňa), zaľúbiť sa dá aj po čase aj do človeka, ktorého beriete len ako kamaráta..."

Bol chladný február 2005. Mala som 16 rokov, sedela som s kamoškou unudene v bare a pila som džús.

V tom období dospievania som rada písala všelijaké svoje básne poviedky a príbehy. Doniesla som jej akurát ukázať jedno zo svojich diel, kde som povystrihovala zaľúbené páry, ktoré som ponachádzala v časopisoch, vymyslela im mená a vek a napísala k nim krátky príbeh, ktorý končil happyendom a svadbou.

Teraz už nepíšem, už som z toho vyrástla, ale vtedy to bolo mojou jedinou záľubou a aj kamoškám som písavala krátke romány s ich milovaným, ktoré končili vždy šťastne napriek realite.

Ako sme tam sedeli oproti sebe a ona bola začítaná do môjho "veľdiela", prišiel k nám jeden spoločný kamarát a za ním stál ON. Neznámy fešák si hneď prisadol ku mne a očividne ma začal baliť. Ja som však vtedy bola platonicky zaláskovaná do iného a tomuto neznámemu drzáňovi som to dávala aj patrične najavo a dávala som mu značne pocítiť, že nemá u mňa žiadnu šancu.

Ale v ten večer sme príjemne pokecali a ja a Dávid sme sa stali kamarátmi. Dokonca som zistila, že býva neďaleko mňa a doteraz som si ho vôbec nevšimla, že by pochádzal z našej obce!

Potom sme sa pol roka nevideli, ja som sa venovala škole, skúškam, von som nechodila, on bol asi tiež v práci, pretože dosť cestuje po mestách, kde pracujú na stavbách, na mostoch, pri rekonštrukciách.

No a potom prišiel horúci august a diskotéka v lese. Moja platonická láska už dávno pominula a ja som bola zas voľná a free. Občas som si aj na Dávida spomenula, ako asi žije a ako sa má ale nič extra. Lenže ten deň mi obrátil život naruby.

Hneď ako som prišla na tú disku v prírode som si ho všimla v hlúčiku báb a chalanov. Všimla som si, že kým ja som nad ním odhřňala nos, iné by sa šli pozabíjať pre jeden bozk. Hneď som k nemu zamierila a povedala: "Dávid, poď sa porozprávať" a ťahala som ho trochu nabok od jeho hlučnej partie. On odsunul pohár piva, ktrorý držal a šiel za mnou. Mala som v úmysle sa naozaj rozprávať, čo doteraz robil, ako žije, ale vypálilo to úplne inak. Proste ma len chytil, oprel o stenu budovy, ktorá sa tam nachádzala a začal vášnivo bozkávať. Bolo to nádherné, a už som sa mu vôbec nevzpierala! Takých bozkov bolo odvtedy už medzi nami tisíce, a ja môžem potvrdiť, že hoci to nebola láska na prvý pohľad (aspoň u mňa), zaľúbiť sa dá aj po čase aj do človeka, ktorého beriete len ako kamaráta... Karina.

Späť

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

O autorovi

Užívateľ: akosmesastretli

Meno a priezvisko:
ICQ:
MSN:
Skype:

image

Najčítanejšie blogy

Najčítanejšie
  • teaser blog dnes
  • teaser blog tyzden
  • teaser blog mesiac

###E_COOKIES###