pondelok 01.06.2020 | meniny má Žaneta  
Kategória: Z mosta do prosta

Patrix: Something wrong but beautiful...

31.10.2012

Takto to nazval priateľ môjho manžela a môj terajší partner... Jednoducho sa to stalo, zamilovali sme sa do seba. Boli to ťažké chvíle, keď som si to pripustila, ale nemohla som proti tomu nič robiť.

Nestretávali sme sa, písali sme si maily. Maily plne pocitov, pochopenia, vášne. Prerastalo mi to cez hlavu a celé dni som nemohla myslieť na nič iné len na neho.

Moje manželstvo upadalo už dávno, predtým som ho však chcela zachrániť, teraz už nie, nemala som dôvod. Vlastne mala, podľa všetkých z môjho okolia som spravila nesprávne, kvôli 2,5-ročnému synovi, ale ja viem, že pokiaľ som bola ja nešťastná, nebol šťastný ani on.

Keď som sa nakoniec už odhodlala a pobalila nám kufre, neboli to ľahké chvíle, ale teraz sme už šťastní obaja. Konečne som sa stretla aj s mojou láskou a začali sme sa stretávať potajomky, aby o nás nikto nevedel. Neskôr sa to aj tak prevalilo a manžel zúril, bol ku mne nepriateľský, všetkým naším známym rozprával, že som od neho odišla kvôli jeho najlepšiemu priateľovi a že náš vzťah trval už dávno predtým.

Aké ľahké je obviňovať všetkých naokolo a seba nechať poľutovať, aké ľahké je byť tým dobrým a martýrom zároveň... Aké ľahké je odsudzovať ľudí a ukazovať na nich prstom... Ale aké to je pre tú opačnú stranu... Bolo to veľmi ťažké obdobie, teraz je tá najväčšia kríza už zažehnaná a ľudia si šepkajú už o niekom inom, mňa však ešte čaká rozvod, z ktorého mám strach.

Životy sa nám už pomaly normalizujú, zvykli sme si už na nový spôsob života a hlavne pre syna to bolo ťažké a vlastne ešte aj je ťažké pochopiť prečo už nebývame spolu, neviem ako mu to vysvetlím, ale viem, že môj terajší partner, láska môjho života mi v tom pomôže, tak ako mi pomáha vo všetkom, je mojou oporou, bútľavou vŕbou, priateľom, otčimom môjho syna a milencom... Milujem ho čistou láskou z celého srdca a viem, že moje rozhodnutie nikdy neoľutujem.

Toto je súťažný prsípevok do  súťaže MATRICIANE MULTI-DÉFENSE:Keď som sa zamilovala do ineho.

Späť

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

Najčítanejšie blogy

Najčítanejšie
  • teaser blog dnes
  • teaser blog tyzden
  • teaser blog mesiac

###E_COOKIES###