štvrtok 18.07.2019 | meniny má Kamila  
Kategória: Ako sme sa stretli

Rozhodnutie

akosmesastretli 28.02.2012

Ingrida Budaiová: "Vrátila som mu snubný prsteň a povedala len toľko, že ak sa konečne rozhodne, nech príde za mnou."

Náš 8 rokov starý príbeh sa odohráva v hlavnom meste našej krajiny! Sklamaná z lásky som odišla z môjho rodného kraja za mojou sestrou, už do spomínaného mesta, do Bratislavy.

Samozrejme mi moja milovaná sestra hneď vybavila prácu. Robila som v nákupnom centre v malom butiku, predávala som textil,mala som veľmi milých šéfovcov :D Bratislavčanov!

A tam sa všetko začalo! Bolo to pre mňa veľké dobrodružstvo mala som len niečo cez 18 a začala som ochutnávať život. Sestra so svojim priateľom mi predviedli mesto, boli sme snáď všade. Keď už sa my prestalo cnieť za domovom a dostávala som sa do normálu, začal sa stereotyp. Chodila som do práce, domov popri tom mi veľa času neostávalo.

Z dlhej chvíľe v práci, keď práve nebol nával, som zazrela mladíka, veľmi fešného! Mal čierne skoro do hola ostrihané vlasy, bol vysoký, s peknou postavou a bol zamestnancom nákupného centra, robil na protipožiarnej ochrane. V tej chvíľi som si všimla, že môj pohlad opätoval a krásne sa usmial, zaľúbila som sa!

Hovorila som o ňom sestre a ona mi hovorila, že aj jej sa jeden mladík páči, a keď je v práci tak za ňou chodí do butiku si oddýchnúť, keď práve nemá nič na robote. Bolo to veľké nákupné stredisko tak v tej chvíľi sme netušili, že hovoríme o tom istom šuhajovi, len keď raz nám vyšla spoločná smena a mladík zablúdil do našej predajne. Zoznámili sme sa a od tej chvíľi už chodil aj za mnou.

Trvalo to asi mesiac kým ma pozval na ,,zábavu" tam sa potvrdilo, že aj on mal o mňa záujem. Toto sa stalo v novembri! Ako sa na čerstvo zaľúbený pár patrí, sme boli stále spolu. Milovali sme sa na život a na smrť! Prišiel ale máj! Lásky čas!Z istila som, že som tehotná! Boli sme spolu iba pol roka a som zostala tehotná!

Naše pocity boli zmiešané ja som mala v decembri iba 19 a on 22, nevedeli sme ako ďalej, uvažovala som nad tým, že si nenechám náš plodík lásky. On ma v tom nepodporoval ale ani ma neodhováral aby som nešla na potrat. Povedal mi len toľko, že bude akceptovať moje rozhodnutie. V tej chvíľi som zostala úplne sama, zrútil sa mi celý svet. Takto som to nechcela, tak skoro mať dieťa, necítila som sa byť na to pripravená.

Keď som zavolala mojej mame, že čo sa deje, hneď na druhý deň bola v Bratislave. Povedala len toľko, nech sa deje čo sa deje, ona mi pomôže vychovať to dieťa. Rozhodla som sa! Budem mamičkou!

Čo sa týka môjho priateľa, neviem či aj on chcel byť otcom! Neviem aké mal pocity, nehovoril o nich. Nevedela som ako budeme ďalej fungovať, či to dieťa budeme spolu vychovávať alebo sama. Tvrdil, že chce byť súčasťou nášho života, no konal opačne. Raz mala byť svadba v druhej chvíľi zas nie. Zlomená a opäť sklamaná som sa pobalila a šla domov. Vrátila som mu snubný prsteň a povedala len toľko, že ak sa konečne rozhodne, nech príde za mnou.

Naši ma už čakali na nástupišti, oči som mala v slzách, vystúpila som z autobusu, objala rodičov a už som cítila akúsi úľavu, citila som sa bezpečnejšie, ale ranu ktorú som mala na duši mi nedokázali ani oni zahojiť.

Čakala som. Našťastie nie dlho. O necelý týždeň na to ráno, skoro ráno, mi zazvonil môj mobil. Bol to on. Najprv som mu nechcela dvihnúť, ale som ho milovala tak mi nedalo a dvihla som. Neozvala som sa, len som počúvala: Môžeš pre mňa prísť na nástupište? Ja neviem kde bývate. Ani nemohol vedieť on pochádza z východu Slovenska a ja zo stredného. Samozrejme som prišla, bola som taká šťastná, že sa rozhodol ako rozhodol.

Svadba síce nebola, ale vychovávame naše dieťa spoločne, a sme šťatní. Dnes čakáme našu druhú ratolesť! Tak nám držte palce aby naše šťastíčko ešte dlho, dlho vydržalo!!!

Späť

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

O autorovi

Užívateľ: akosmesastretli

Meno a priezvisko:
ICQ:
MSN:
Skype:

image

Najčítanejšie blogy

Najčítanejšie
  • teaser blog dnes
  • teaser blog tyzden
  • teaser blog mesiac

###E_COOKIES###